Karty do rachunków rolniczych

Bardzo trudno wyobrazić sobie dziś nasze życie, bez tego kawałka plastiku, jakim jest karta płatnicza. Również w naszej ofercie znajdziesz szereg propozycji, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Karty płatnicze, kredytowe, a może naklejka? Mamy też Google Pay i wciąż rozwijamy nasze płatności bezgotówkowe. Poznaj naszą ofertę i dobierz rozwiązanie wprost dla siebie. A i pamiętaj - mamy 4000 bankomatów w całej Polsce.

 

Visa Business Debetowa

Płać bezgotówkowo.

MasterCard Business Debetowa

Jeśli wolisz MasterCard.

Visa Business EURO

Płać w EURO.

Google PAY

Płać telefonem jak kartą.

KartoSfera

Zarządzaj swoimi kartami.

Dlaczego Łużycki Bank Spółdzielczy?


To prawda, jesteśmy niewielkim bankiem, ale mimo to, cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów. Uznanie naszych Klientów to dla nas największe wyróżnienie i nagroda. To właśnie dla Was każdego dnia staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. A teraz konkretnie, dlaczego my?

0%

POLSKI KAPITAŁ

0%

ZAANGAŻOWANIE ZESPOŁU

0%

ODPOWIEDZIALNE ZARZĄDZANIE

0%

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie

Karty płatnicze

Pełna oferta kart płatniczych, debetowych i kredytowych, MasterCard i Visa. Bezpieczne zarządzanie kartą za pomocą portalu KartoSfera.

Google Pay w łbs

Jeśli masz telefon z technologia NFC, już dziś możesz pobrać aplikacje Google Pay i cieszyć się z możliwości płatności zbliżeniowych.


Przenieś konto

Przenieś konto do naszego banku. Z nami to naprawdę proste. Nie musisz się o nic martwić - pomożemy załatwić wszelkie formalności.