Bankowość elektroniczna

Coraz mniej spraw związanych z naszymi finansami załatwiamy bezpośrednio w banku.  Po części dlatego, że dziś życie toczy się bardzo szybko i mamy coraz mniej czasu. Dlatego tak ważne jest, aby możliwe były różne formy kontaktu oraz dostępu do naszych środków. Umożliwia to nam dzisiejszy rozwój technologii, do którego i z którego jako nowoczesny bank skrzętnie korzystamy udostępniającą naszym Klientom wszystkie te narzędzia.

 

ŁBS OnLine - Internet Banking

Zawsze pod ręką.

ŁBS SMS

Informacje na bieżąco.

ŁBS Kontakt

Telefoniczny system informacyjny.

Blik

Wszechstronne narzędzie.

ŁBS Sm@rt - Aplikacja Mobilna

Bank zawsze z Tobą.

Google Pay

Płać telefonem.

Dlaczego Łużycki Bank Spółdzielczy?


To prawda, jesteśmy niewielkim bankiem, ale mimo to, cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów. Uznanie naszych Klientów to dla nas największe wyróżnienie i nagroda. To właśnie dla Was każdego dnia staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. A teraz konkretnie, dlaczego my?

0%

POLSKI KAPITAŁ

0%

ZAANGAŻOWANIE ZESPOŁU

0%

ODPOWIEDZIALNE ZARZĄDZANIE

0%

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie

Karty płatnicze

Pełna oferta kart płatniczych, debetowych i kredytowych, MasterCard i Visa. Bezpieczne zarządzanie kartą za pomocą portalu KartoSfera.

Google Pay w łbs

Jeśli masz telefon z technologia NFC, już dziś możesz pobrać aplikacje Google Pay i cieszyć się z możliwości płatności zbliżeniowych.


Przenieś konto

Przenieś konto do naszego banku. Z nami to naprawdę proste. Nie musisz się o nic martwić - pomożemy załatwić wszelkie formalności.