Lokaty w Łużyckim Banku Spółdzielczym

Pieniądze też mogą pracować. no właśnie - mogą, jeśli je zainwestujemy. Dlatego oferujemy Państwu jedną z najbezpieczniejszych form inwestowania i oszczędzania jednocześnie, czyli lokatę bankową i zachęcamy bardzo serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji lokat, dopasowanych do możliwych sytuacji, najczęściej spotykanych wśród naszych Klientów.

 

Lokata Łużycka

Bezpieczny sposób na lokowanie oszczędności.

Lokata Standard

Bezpiecznie, także w walutach (PLN, EUR, USD, GBP)

Lokata MIG

Szybkie lokowanie,  od 2 do 365 dni.

Dlaczego Łużycki Bank Spółdzielczy?


To prawda, jesteśmy niewielkim bankiem, ale mimo to, cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów. Uznanie naszych Klientów to dla nas największe wyróżnienie i nagroda. To właśnie dla Was każdego dnia staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. A teraz konkretnie, dlaczego my?

0%

POLSKI KAPITAŁ

0%

ZAANGAŻOWANIE ZESPOŁU

0%

ODPOWIEDZIALNE ZARZĄDZANIE

0%

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA

Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie

Karty płatnicze

Pełna oferta kart płatniczych, debetowych i kredytowych, MasterCard i Visa. Bezpieczne zarządzanie kartą za pomocą portalu KartoSfera.

Google Pay w łbs

Jeśli masz telefon z technologia NFC, już dziś możesz pobrać aplikacje Google Pay i cieszyć się z możliwości płatności zbliżeniowych.


Przenieś konto

Przenieś konto do naszego banku. Z nami to naprawdę proste. Nie musisz się o nic martwić - pomożemy załatwić wszelkie formalności.