Karta płatnicza na co dzień

  Visa Classic Debetowa standard na najwyższym poziomie. 

Będąc posiadaczem zbliżeniowej karty Visa Classic Debetowa otrzymujesz swobodny dostęp do swoich pieniędzy i nie musisz nosić już ze sobą gotówki. Karty Visa Classic Debetowa mogą być używane wszędzie tam, gdzie znajduje się znak akceptacji Visa.

Kartą Visa Classic Debetowa zapłacisz szybko, wygodnie i bezpiecznie na każdym kroku - w sklepach, kinie czy restauracji.
 

Podstawowe cechy Visa Classic Debetowa.

Karta zbliżeniowa Visa Classic Debetowa umożliwi Ci łatwy dostęp do swoich pieniędzy. Podstawowe cechy to:

maksymalny dzienny limit dla wypłat gotówki 5 000 zł;

(Łużyckie konto Premium 10 000 zł)

maksymalny dzienny limit operacji płatniczych 20 000 zł;

(Łużyckie konto Premium 50 000 zł)

maksymalny limit transakcji zbliżeniowej 30zł;

okres ważności karty: 5 lat;

bezpłatne ubezpieczenie;

ponad 4000 bankomatów bez prowizji (Zrzeszenia Banku BPS SA, GBW SA, MR Banku SA, banku BGŻ SA oraz sieci Planet cash4you).


Sprawdź jakie zalety ma Visa Classic Debetowa.

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy szereg korzyści:

dokonywanie transakcji zbliżeniowych - funkcjonalność zbliżeniowa Visa payWave działa wyłącznie przy transakcjach o niskiej wartości (w Łużyckim Banku Spółdzielczym w Lubaniu do 100 złotych); dokonanie transakcji o wyższej kwocie wymaga przeprowadzenia jej w tradycyjny sposób, z potwierdzeniem kodem PIN;

dokonywanie transakcji bezgotówkowych w placówkach handlowo-usługowych;

kontrola nad wydatkami dzięki autoryzacji każdej transakcji oraz możliwości podejrzenia blokady w systemie bankowości internetowej;

poczucie bezpieczeństwa - korzystając z kart płatniczych unikasz konieczności noszenia przy sobie większych kwot pieniędzy i nie narażasz się na ich utratę;

możliwość ustanowienia indywidualnych limitów transakcyjnych do karty;

możesz dokonywać transakcji w internecie.

Automatycznie do Twojej karty dodajemy pakiet ubezpieczenia. Chroni Twoją kartę, Twoją gotówkę i Twoje wydatki.

PAKIET BEZPIECZNA KARTA:

 

  • Ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty - pokrywające szkody polegające na utracie środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku bankowym Ubezpieczonego w przypadku jeśli doszło do kradzieży, przywłaszczenia, kradzieży z włamaniem, utraty na skutek rozboju, kradzieży rozbójniczej, wymuszenia rozbójniczego lub zagubienia karty i szkoda powstała na skutek dokonania transakcji przez osobę nieuprawnioną przy użyciu tak utraconej karty - od chwili jej utraty do momentu zastrzeżenia karty.
  • Ubezpieczenie gotówki od rabunku pobranej przez Posiadacza karty z bankomatu - pokrywające szkody polegające na uszczupleniu mienia w wyniku kradzieży z włamaniem, rozboju, kradzieży rozbójniczej, wymuszenia rozbójniczego jeśli szkoda powstała w ciągu 6 godzin od chwili pobrania utraconej gotówki z bankomatu.
  • Ubezpieczenie zakupionego towaru pokrywające szkody polegające na uszczupleniu mienia zakupionego za pomocą karty na terenie RP. Przedmiotem ubezpieczenia są towary zakupione za pomocą karty płatniczej, których wartość jest nie mniejsza niż 200 zł. Przedmioty są objęte ochroną w okresie 30 dni od daty zakupu.
  • Ubezpieczenia mienia pokrywające szkody polegające na zniszczeniu lub utracie mienia na terenie RP. Przedmiotem ubezpieczenia są: portfel, teczka, plecak itp.., klucze, dokumenty (dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, paszport), karty płatnicze utracone w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego.


W przypadku zgubienia lub kradzieży karty możesz dokonać natychmiastowego jej zastrzeżenia w każdym oddziale Banku lub telefonicznie pod numerem

(86) 215 50 50. 


Wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące usługi  lub produktu.

Wszystkie dokumenty dotyczące naszych usług  znajdziesz w zakładce Dokumenty i formularze

Zachęcamy również do zapoznania się z tabelami opłat, prowizji i oprocentowania.

Nie wszystko jest dla Ciebie jasne i masz pytania
dotyczące Łużyckiego konta dla Młodych?

Odwiedź nas albo skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz miala.

Adresy, numery telefonów i maile do naszych Oddziałów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie

Bądźcie z nami

Sprawdź naszą pełną ofertę kont dla Klientów indywidualnych i zostań z nami. Będzie nam miło, jeśli polecisz nas Twoim Bliskim i znajomym.

Google Pay w łbs

Jeśli masz telefon z technologia NFC, już dziś możesz pobrać aplikacje Google Pay i cieszyć się z możliwości płatności zbliżeniowych.

Realizuj cele

Często nasze marzenia są łatwiejsze do realizacji, niż nam sie wydaje. Sprawdź naszą ofertę kredytową, a być może będziemy mogli Ci pomóc.