działa jak Karta płatnicza

  Naklejka zbliżeniowa Visa Pay Wave  - naklej i płać. 

Niewiarygodnie szybkie i wygodne zakupy! Dokonuj płatności naklejką zbliżeniową VISA PayWave za zakupy do 100 zł - bez użycia kodu PIN.

Naklejka zbliżeniowa VISA PayWave to karta debetowa z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych, umożliwiająca dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie.

Podstawowe cechy Naklejki zbliżeniowej Visa Pay Wave.

Naklejka zbliżeniowa Visa Pay Wave umożliwi Ci łatwy dostęp do swoich pieniędzy. Podstawowe cechy to:

maksymalny limit transakcji zbliżeniowej bez PIN: 100zł;

bezpieczeństwo transakcji;

bezpłatne ubezpieczenie;

bezpłątne wydanie naklejki zbliżeniowej;


Sprawdź jakie zalety ma Naklejka zbliżeniowa Visa Pay Wave.

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy szereg korzyści:

dokonywanie transakcji zbliżeniowych do 100 zł;

dokonywanie transakcji bezgotówkowych w placówkach handlowo-usługowych;

kontrola nad wydatkami dzięki autoryzacji każdej transakcji oraz możliwości podejrzenia blokady w systemie bankowości internetowej;

poczucie bezpieczeństwa - korzystając z kart płatniczych unikasz konieczności noszenia przy sobie większych kwot pieniędzy i nie narażasz się na ich utratę;

Automatycznie do Twojej karty dodajemy pakiet ubezpieczenia. Chroni Twoją kartę, Twoją gotówkę i Twoje wydatki.

PAKIET BEZPIECZNA KARTA:

 

  • Ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty - pokrywające szkody polegające na utracie środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku bankowym Ubezpieczonego w przypadku jeśli doszło do kradzieży, przywłaszczenia, kradzieży z włamaniem, utraty na skutek rozboju, kradzieży rozbójniczej, wymuszenia rozbójniczego lub zagubienia karty i szkoda powstała na skutek dokonania transakcji przez osobę nieuprawnioną przy użyciu tak utraconej karty - od chwili jej utraty do momentu zastrzeżenia karty.
  • Ubezpieczenie gotówki od rabunku pobranej przez Posiadacza karty z bankomatu - pokrywające szkody polegające na uszczupleniu mienia w wyniku kradzieży z włamaniem, rozboju, kradzieży rozbójniczej, wymuszenia rozbójniczego jeśli szkoda powstała w ciągu 6 godzin od chwili pobrania utraconej gotówki z bankomatu.
  • Ubezpieczenie zakupionego towaru pokrywające szkody polegające na uszczupleniu mienia zakupionego za pomocą karty na terenie RP. Przedmiotem ubezpieczenia są towary zakupione za pomocą karty płatniczej, których wartość jest nie mniejsza niż 200 zł. Przedmioty są objęte ochroną w okresie 30 dni od daty zakupu.
  • Ubezpieczenia mienia pokrywające szkody polegające na zniszczeniu lub utracie mienia na terenie RP. Przedmiotem ubezpieczenia są: portfel, teczka, plecak itp.., klucze, dokumenty (dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, paszport), karty płatnicze utracone w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego.


W przypadku zgubienia lub kradzieży karty możesz dokonać natychmiastowego jej zastrzeżenia w każdym oddziale Banku lub telefonicznie pod numerem

(86) 215 50 50. 


Wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące usługi  lub produktu.

Wszystkie dokumenty dotyczące naszych usług  znajdziesz w zakładce Dokumenty i formularze

Zachęcamy również do zapoznania się z tabelami opłat, prowizji i oprocentowania.

Nie wszystko jest dla Ciebie jasne i masz pytania
dotyczące Łużyckiego konta dla Młodych?

Odwiedź nas albo skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz miala.

Adresy, numery telefonów i maile do naszych Oddziałów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie

Bądźcie z nami

Sprawdź naszą pełną ofertę kont dla Klientów indywidualnych i zostań z nami. Będzie nam miło, jeśli polecisz nas Twoim Bliskim i znajomym.

Google Pay w łbs

Jeśli masz telefon z technologia NFC, już dziś możesz pobrać aplikacje Google Pay i cieszyć się z możliwości płatności zbliżeniowych.

Realizuj cele

Często nasze marzenia są łatwiejsze do realizacji, niż nam sie wydaje. Sprawdź naszą ofertę kredytową, a być może będziemy mogli Ci pomóc.