Karta kredytowa się przydaje

Karta kredytowa World MasterCard Credit to prawdziwe korzyści !

Karta kredytowa jest nowoczesnym, wygodnym i bezpiecznym sposobem dokonywania codziennych płatności, dostępna dla każdego Klienta Łużyckiego Banku Spółdzielczego w Lubaniu.

To karta, która powstała w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania klientów. Karta zapewnia użytkownikom najwyższy poziom usług. Została zaprojektowana z myślą o wygodzie użytkownika, który jest nagradzany za zakupy dokonane za jej pomocą. Oferuje atrakcyjne pakiety usług dodatkowych, powiązanych z kartą np. usługi ubezpieczeniowe. Jest niezwykle użytecznym narzędziem płatniczym, przeznaczonym dla klientów wymagających, którzy zwracają szczególną uwagę na wysoką jakość oferowanych im produktów i usług.

Podstawowe cechy Karty kredytowej World MasterCard Credit

Jeśli posiadasz kartę kredytową w innym banku, możesz ją przenieść na korzystnych zasadach do naszego Banku. Nasza karta kredytowa, to:

źródło dodatkowych pieniądzy w domowym budżecie przy niewielkich kosztach związanych z obsługą karty kredytowej;

limit kredytowy: od 1.000 do 50.000 zł;

koszt wydania karty 0 zł;

okres ważności karty: 3 lata;

minimalna spłata karty: 3% minimum 40 zł;


Sprawdź jakie zalety ma Karta kredytowa World MasterCard Credit.

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy szereg korzyści:

możliwość bezpłatnego użytkowania karty, jeśli aktywnie z niej korzystasz;

komfort: możesz robić zakupy na całym świecie, nawet gdy nie dysponujesz wystarczającą sumą pieniędzy na koncie;

otrzymujesz od nas nieoprocentowany kredyt, aż do 56 dni pod warunkiem spłaty całości zadłużenia przed terminem wskazanym na wyciągu;

dajemy Ci limit kredytowy do 50 000 PLN bez dodatkowych zabezpieczeń;

dostajesz możliwość dokonywanie przelewów z karty kredytowej;

plan ratalny: możliwość rozłożenia transakcji bezgotówkowej na raty z niższym oprocentowanie;

bezpłatna usługa automatycznej spłaty zadłużenia karty;

nie musisz spłacać całości zadłużenia od razu - minimalna spłata to tylko 3% wykorzystanego limitu karty miesięcznie, nie mniej niż 40 PLN;

możesz dokonywać transakcji bezgotówkowych w placówkach handlowo-usługowych w kraju i za granicą bez żadnych opłat;

masz możliwość dokonywania bezpiecznych transakcji w internecie dziki usłudze 3D Secure;

bez problemu sprawdzisz wysokość dostępnego limitu kredytowego w bankomacie Dla Ciebie, Po okresie ważności karty wznowimy ją automatycznie;

przeniesiemy Twoją kartę kredytową z innego banku.

płacąc kartą możesz zyskiwać punkty i odbierać nagrody w programie Mastercard Bezcenne Chwile! Teraz to nawet 8 000 punktów, które możesz wymieniać na vouchery np. do RTV Euro AGD; Decathlonu; Circle i wielu innych.

Automatycznie do Twojej karty dodajemy pakiet ubezpieczenia. Chroni Twoją kartę, Twoją gotówkę i Twoje wydatki.

PAKIET BEZPIECZNA KARTA:

 

  • Ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty - pokrywające szkody polegające na utracie środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku bankowym Ubezpieczonego w przypadku jeśli doszło do kradzieży, przywłaszczenia, kradzieży z włamaniem, utraty na skutek rozboju, kradzieży rozbójniczej, wymuszenia rozbójniczego lub zagubienia karty i szkoda powstała na skutek dokonania transakcji przez osobę nieuprawnioną przy użyciu tak utraconej karty - od chwili jej utraty do momentu zastrzeżenia karty.
  • Ubezpieczenie gotówki od rabunku pobranej przez Posiadacza karty z bankomatu - pokrywające szkody polegające na uszczupleniu mienia w wyniku kradzieży z włamaniem, rozboju, kradzieży rozbójniczej, wymuszenia rozbójniczego jeśli szkoda powstała w ciągu 6 godzin od chwili pobrania utraconej gotówki z bankomatu.
  • Ubezpieczenie zakupionego towaru pokrywające szkody polegające na uszczupleniu mienia zakupionego za pomocą karty na terenie RP. Przedmiotem ubezpieczenia są towary zakupione za pomocą karty płatniczej, których wartość jest nie mniejsza niż 200 zł. Przedmioty są objęte ochroną w okresie 30 dni od daty zakupu.
  • Ubezpieczenia mienia pokrywające szkody polegające na zniszczeniu lub utracie mienia na terenie RP. Przedmiotem ubezpieczenia są: portfel, teczka, plecak itp.., klucze, dokumenty (dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny, paszport), karty płatnicze utracone w związku z zajściem zdarzenia ubezpieczeniowego.


W przypadku zgubienia lub kradzieży karty możesz dokonać natychmiastowego jej zastrzeżenia w każdym oddziale Banku lub telefonicznie pod numerem (86) 215 50 50. 


Wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące usługi  lub produktu.

Wszystkie dokumenty dotyczące naszych usług  znajdziesz w zakładce Dokumenty i formularze

Zachęcamy również do zapoznania się z tabelami opłat, prowizji i oprocentowania.

Nie wszystko jest dla Ciebie jasne i masz pytania
dotyczące Łużyckiego konta dla Młodych?

Odwiedź nas albo skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz miala.

Adresy, numery telefonów i maile do naszych Oddziałów znajdziesz w zakładce Kontakt.

Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie

Bądźcie z nami

Sprawdź naszą pełną ofertę kont dla Klientów indywidualnych i zostań z nami. Będzie nam miło, jeśli polecisz nas Twoim Bliskim i znajomym.

Google Pay w łbs

Jeśli masz telefon z technologia NFC, już dziś możesz pobrać aplikacje Google Pay i cieszyć się z możliwości płatności zbliżeniowych.

Realizuj cele

Często nasze marzenia są łatwiejsze do realizacji, niż nam sie wydaje. Sprawdź naszą ofertę kredytową, a być może będziemy mogli Ci pomóc.